Jesteś tutaj: BRANŻE Kamieniarstwo Krzyż jako miejsce pamięci: Który z nich wybrać?

Krzyż jako miejsce pamięci: Który z nich wybrać?

Nie jesteś pewien, który krzyż pamiątkowy będzie najlepszy? Nasza firma MIecznikowscy oferuje szeroki wybór krzyży pamiątkowych, aby każdy mógł znaleźć ten właściwy. Zapoznaj się z ofertą!

Wzory krzyży na pomnik

Wybór krzyża na pomnik jest trudny. Najlepiej zwrócić się do specjalistów, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy profesjonalnym kamieniarzem Warszawa i możemy zaoferować wyjątkowe ozdoby nagrobkowe w postaci krzyży w różnych rozmiarach i wzorach. W naszej ofercie znajduje się wiele produktów odpowiadających na każde potrzeby.

Krzyże umieszczane na nagrobkach

Krzyże nagrobkowe, które mamy w naszym sklepie, można podzielić na wiele sposobów. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę materiał, z którego został wykonany. Bardzo popularne są obecnie krzyże wykonane ze stali nierdzewnej. Produkt ten ma piękny wygląd niezależnie od otoczenia. Do montażu krzyża używa się specjalnych pylonów, które są odporne na warunki atmosferyczne. Krzyż wykonany ze stali nierdzewnej jest bardzo atrakcyjny i będzie się świetnie prezentował na każdym nagrobku, niezależnie od jego stylu czy koloru.

Świetną inwestycją może być również krzyż piaskowany. Nasi eksperci potrafią wypiaskować każdy rodzaj krzyża, który znajduje się na nagrobku. Są również w stanie pomalować każdy wariant kolorystyczny. Ten krzyż jest bardzo trudny do kradzieży, ponieważ nie jest oczywiste, czy jest on wykonany ze stali nierdzewnej czy z metalu. Ten rodzaj krzyża nagrobnego będzie trwał bardzo długo.

Równie popularne są krzyże granitowe, które są osadzone bezpośrednio w nagrobkach. Ten rodzaj pomnika jest bardzo przystępny, a koszty budowy są zwykle omawiane przy zamawianiu całego nagrobka. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, które będzie służyło przez lata.

Naszym klientom oferujemy również opcję aglomeratu-krzyża. Ten materiał plastyczny wygląda bardzo podobnie do marmuru, ale nadal jest to piękna opcja. Materiał ten jest bardzo elegancki ze względu na swój niezwykły blask.

Opcji na krzyże nagrobkowe jest wiele. Nasz sklep internetowy oferuje szerszy wybór. Dla zainteresowanych jest wiele opcji, w tym klasyczne i nowoczesne nagrobki. Dla tych, którzy chcą uhonorować grób bliskiej osoby rzeźbą nagrobną, jest to świetna opcja. Krzyż nagrobkowy jak i rzeźby, które oferujemy są w bardzo przystępnych cenach. Robimy wszystko, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów i zaproponować ceny dostosowane do ich okoliczności i możliwości. Jesteśmy pewni, że współpracując z nami będą Państwo w pełni zadowoleni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kolejnym atutem jest nasza szybka dostawa.