Jesteś tutaj: BRANŻE Wyposażenie domu Po ciąży i w czasie ciąży korzystaj z kąpieli w wannie z hydromasażem

Po ciąży i w czasie ciąży korzystaj z kąpieli w wannie z hydromasażem

Wanny z hydromasażem RavonRelaks w wannie podczas ciąży

Każdy lekarz specjalista powie Ci, że kobiety w ciąży powinny odpowiednio wypoczywać. Na rozwój i zdrowie dziecka ogromny wpływ ma to, czy matka przez cały okres ciąży wystarczająco wypoczęła i zrelaksowała się.

Nasze wanny z hydromasażem nie stanowią zagrożenia dla kobiet w ciąży. Relaks jest tu kluczowy. Nasze wanny z hydromasażem mają dysze, które stymulują określone obszary ciała, pobudzając krążenie krwi. Pozwala to na relaks, a nie silne działanie.

Kobiety w ciąży powinny słuchać swoich instynktów podczas korzystania z gorącej kąpieli. Kobiety w ciąży muszą być świadome swojego układu krążenia. Zanim weźmiesz kąpiel lub skorzystasz z gorącej kąpieli, sprawdź temperaturę wody. Aby wykluczyć ewentualne powikłania, warto skonsultować się z zaufanym lekarzem.

A może po ciąży wanna z hydromasażem?

Wanna z hydromasażem jest nadal bardzo przydatna po ciąży. To właśnie tutaj kryje się prawdziwa wartość wanny z hydromasażem. Wanna z hydromasażem może być doskonałym sposobem na relaks po długiej  nieprzespanej nocy. Wanna może być wspólna dla rodziców i ich dzieci. Służy to dwóm celom:

  • Z jednej strony można przyzwyczajać dzieci do wody.
  • Z drugiej strony, wspólna kąpiel wzmacnia więzi społeczne między rodzicami i dziećmi. Ma to pozytywny wpływ na psychikę.

Wanna z hydromasażem to coś więcej niż tylko miejsce do relaksu. Wanna z hydromasażem może być inwestycją w Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Może też służyć jako miejsce spotkań młodych rodzin i par.

Małe dziecko w jacuzzi

Jako ojciec lub matka chcesz, aby Twoje dzieci były zawsze szczęśliwe i zdrowe. Nasze wanny z hydromasażem są bezpieczne i solidne. Wanna z hydromasażem to coś, co wielu osobom od razu przychodzi na myśl.

Jako o urządzeniu do masażu, taki  jak te używane w krytych basenach i w zastosowaniach terapeutycznych. Woda jest tłoczona pod wysokim ciśnieniem, wynoszącym do 3 barów. Nasze wanny z hydromasażem stymulują tylko odpowiednie obszary ciała, zwiększając krążenie krwi i relaksując. Dzieci nie są narażone na siniaki lub stłuczenia spowodowane przez hydromasaż.

Najlepszym środkiem bezpieczeństwa jest nadzór osoby dorosłej. Młodszych dzieci nie należy zostawiać samych w wannie, ponieważ zawsze istnieje ryzyko upadku.

Oto najważniejsze wskazówki dla początkujących:

Upewnij się, że dzieci nie mają bezpośredniego kontaktu z wodą w wannie wolnostojącej. Woda powinna sięgać do klatki piersiowej dziecka. Można wtedy włączyć hydromasaż.
Woda dla dzieci nie powinna być gorętsza niż woda w wannie. Ponieważ ich skóra jest cieńsza, są bardziej narażone na przegrzanie.

Dzieci wolą pluskać się niż odpoczywać  w gorącej kąpieli.Dla dzieci najlepiej  korzystać z gorącej kąpieli nie dłużej niż przez 15 minut.

Aby zapobiec poślizgom, przed wanną można położyć ręcznik.

Aby uniknąć zablokowania odpływu i filtra, długie włosy należy spiąć w kucyk lub kok.