Prezenty cd

Jest to szansa dla uczniów, aby zastanowić się nad dziwnym doświadczeniem, podzielić się swoimi przemyśleniami z innymi studentami i wykładowcami oraz wyrazić swoje uznanie ludziom, którzy przekazali swoje ciało nauce. Nie wiedziałem, o czym będę mówić. Nie podobała mi się moja klasa anatomii ponad 20 lat temu – mdły zapach formaldehydu, akt i uczucie wcinania się w martwe ciało. Nigdy nie czułem połączenia z tym, co niektórzy studenci nazywali swoim pierwszym pacjentem. Pamiętam, że czułem się sfrustrowany moją niezdolnością widzenia ponad intelektualną wdzięczność. Wiedziałem, że istnieje głębsze znaczenie i przesłanie, ale wtedy i przez długi czas nie mogłem tego dostrzec.
To Cakewalk into Town doprowadziło do tego wszystkiego. Znalazłem nagranie, które nagrałem na moim telefonie kilka miesięcy wcześniej na uroczystości pogrzebowej. Złudzenia i bezlitosne łuki Taj Mahal złagodniały i rozluźniały skamieniałe wspomnienia z laboratorium anatomii i przywoływały wdzięczne głosy z pamięci mojej siostry. Zacząłem rozumieć przesłanie osób, które nie są w stanie mówić same za siebie. To nie było tak skomplikowane, zdałem sobie z tego sprawę. To było proste i emocjonalne, i spłynęła kaskadą z lekkiej, lekkiej melodii.
Jestem darem, mówili, i przez ich milczenie mówili dla wszystkich, którzy znaleźli się w niełatwej roli pacjenta: jestem wrażliwy; Jestem tu dla twojej opieki; ucz się ode mnie.
I w końcu, myślę, że tak.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Z Departamentu Medycyny Wewnętrznej, Yale School of Medicine, New Haven, CT.

Materiał uzupełniający
[patrz też: pielęgnowanie chorego nieprzytomnego, kasetony świetlne, voluson ]
[podobne: opaska esmarcha, brodawka lojotokowa, leki na erekcję bez recepty ]

Tags: , ,

No Responses to “Prezenty cd”

 1. Rooster says:

  Article marked with the noticed of: archiwum dokumentów[...]

 2. Adrianna says:

  Dreszcze bez gorączki

 3. Matylda says:

  [..] Odniesienie w tekscie do grzybica paznokci[...]

 4. Ida says:

  więcej młodych osób ma problemy z nadciśnieniem

Powiązane tematy z artykułem: brodawka lojotokowa leki na erekcję bez recepty opaska esmarcha